Вебінар «Профілактика психологічних проблем дошкільників: робота з казкою»

 

Дана тема є актуальною з багатьох причин, серед яких запит на якісний розвиток психічного здоров'я у дітей, потреба сприяння емоційному розвитку, необхідність навчання життєвим навичкам через аналогії тощо.

Розвиток психічного здоров'я у дітей. Дошкільний вік — це період інтенсивного розвитку, коли формуються ключові аспекти психічного здоров'я. Робота з казкою може сприяти розвитку емоційного і соціального інтелекту, а також допомагає дітям вирішувати психологічні труднощі.

Сприяння емоційному розвитку. Казки створюють можливість для дітей виражати та розуміти свої емоції. Вони можуть ідентифікуватися з героями казок, що допомагає їм вчитися розпізнавати та розуміти свої власні почуття.

Навчання життєвим навичкам через аналогії. Казки часто містять моральні приклади та життєві навички, які можуть бути корисними для дошкільників. Робота з казкою допомагає виробити навички спілкування, вміння вирішувати конфлікти та розуміти моральні принципи.

Метод психологічної підтримки. Використання казок може бути ефективним методом психологічної підтримки для дітей, особливо тих, хто має психологічні проблеми чи переживає стресові ситуації. Казка може стати інструментом, який допоможе їм заспокоїтися та вирішити свої проблеми.

Розвиток уяви та творчості. Казки стимулюють уяву та творчість, що є важливими компонентами розвитку дитини. Вони допомагають дошкільникам розширювати свої межі мислення та уяви.

 

Вебінар «Профілактика психологічних проблем дошкільників: робота з казкою» відбудеться 19 квітня 2024 р. о 18.00.

Посилання на реєстрацію перейти

Джерело: vseosvita


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вебінар "Рухові активності для дітей із ООП, які можна реалізувати під час перебування в укритті"

Онлайн-курс «Діалоги без тривоги»

Як побороти страх зробити помилку?