Вебінар «Арттерапевтичні ігри для розвитку мовлення та комунікації»

 

Збільшення кількості дітей різного віку, з мовленнєво-комунікативними порушеннями закликає нас до пошуку дієвих методів розвитку мовлення та комунікації. Адже низький рівень здатності до спілкування впливає на особистість дитини, на формування рис її характеру і самооцінку, здатність до ініціативності, самостійності, комунікабельності. Щоб уникнути такого впливу, важливо починати розвивальну та корекційну роботу якомога раніше і добирати цікаві шляхи активізації мовлення та підвищення комунікативного рівня.

Доцільними будуть ігрові методи, адже загальновідомо, що ігрова діяльність є провідною і в дошкільному віці, і у молодшому шкільному. Навіть підлітки та й дорослі більш швидко оволодівають навичками, якщо вони подані у легкій формі гри, яка знижує контроль за собою то своєю поведінкою та підвищує настрій.

Якщо ж ігри будуть арттерапевтичними, то ефект від їх використання значно зросте. Арттерапія (малювання, ліплення, музика, застосування тканин та піску) задіює усі аналізатори системи, підвищує інтерес до виконання ігрової вправи і знижує серйозність ставлення до завдання. Відповідно, граючись і отримуючи задоволення від процесу, діти отримують результат — покращені мовленнєво-комунікативні навички.

 

Вебінар «Арттерапевтичні ігри для розвитку мовлення та комунікації» відбудеться 29 березня 2024 р. о 16.00.

Посилання на реєстрацію перейти

Джерело: vseosvita

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Вебінар "Рухові активності для дітей із ООП, які можна реалізувати під час перебування в укритті"

Онлайн-курс «Діалоги без тривоги»

Як побороти страх зробити помилку?