ІІ Форум психодрами для працівників психологічної служби та педагогів закладів освіти області 23-24 вересня 2023 року

 

23-24 вересня 2023 року в м. Чернівцях відбудеться ІІ Форум психодрами для працівників психологічної служби та педагогів закладів освіти області.

Організаторами заходу є Українська Спілки Психотерапевтів (секція психодрами), що є дійсним членом Європейської Асоціації Психотерапії. Співорганізатори: науково-методичний центр практичної психології та соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної роботи Чернівецької області, відповідно до листа голови Чернівецької філії Української Спілки Психотерапевтів (Шородок І.В.), керівника секції психодрами ЧФ УСП (Осипенко В.А.) від 05.09.2023 №16.

Форум психодрами ̶ це чудова нагода підвищити рівень професійної компетентності та змістовно оновити фаховий інструментарій ефективними технологіями психолого-педагогічної допомоги:

·           збереження/відновлення психічного здоров’я, усвідомлення внутрішніх ресурсів та формування стресостійкості/життєстійкості;

·           виявлення/корекція проблем процесу дорослішання у підлітків;

·           робота з батьками дітей та підлітків, які мають поведінкові порушення;

·           подолання дитячих психотравм, звільнення від негативного досвіду;

·           конструювання самоідентичності, відновлення самоідентифікаційних процесів як запобігання формуванню суїцидальних тенденцій;

·           розкриття творчого потенціалу дітей та підлітків, розвиток креативності.

Участь у Форумі можлива у двох форматах: очно та дистанційно. Початок роботи ІІ Форуму психодрами 23.09.2023 о 9.00. В очному форматі він проходитиме у м. Чернівці на базі Чернівецького багатопрофільного ліцею № 11 «Престиж» Чернівецької міської ради за адресою вул. Головна, 73 (вхід з вулиці М. Гоголя). Для приєднання до дистанційного формату форуму, на електронні скриньки учасників, які вони вказали при реєстрації на захід, буде надіслано покликання. Під час роботи Форуму фахівці з різних регіонів України (Київ, Харків, Кам'янець-Подільськ, Львів, Чернівці та ін.) проведуть навчальні майстер-класи та ворк-шопи.

Участь у Форумі добровільна і передбачає організаційний внесок (1 день – 500 грн; 2 дні – 1000 грн). Для участі у Форумі попередньо потрібно заповнити реєстраційну форму за покликанням: http://surl.li/kvyrg. Одразу після реєстрації оргкомітет надсилає реквізити для оплати. Участь у заході сертифікується (сертифікат учасника на 8 год (1 день) або 16 год (2 дні)).

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВІЙНИ

Як відновлювати психічні ресурси?

Корекційна робота з учнями з ЗПР