ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НЕ ВИСТАЧАЄ МОТИВАЦІЇ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ПОСТАВЛЕНОЇ МЕТИ

 

-Уявіть кінцевий результат так, наче вже досягли поставленої мети. Що ви маєте? Що відчуваєте? Які у вас з’являються думки? Які кроки довелося пройти, щоб отримати бажане? Запишіть ці кроки й використовуйте як план дій для реалізації задуманого.

-Чітко та правильно говоріть про свої цілі. Замість того, щоб казати «якщо я досягну своєї мети, то…», кажіть «коли я досягну своєї мети, то…» Такі висловлювання допоможуть побачити ціль фактичною, такою, що буде реалізованою, а не просто — можливою.

-Не забувайте про свої захоплення. Діяльність, яка приносить вам задоволення, безумовно, додає сили для того, щоб рухатися далі.

-Використовуйте наклейки та стікери. Намалюйте схему або карту з різними етапами, які необхідні для досягнення мети. Після проходження кожного етапу наклеюйте на карту зірочку або смішний стікер як нагороду та спонукання рухатися далі. Так ви побачите, що з кожним новим досягненням наближаєтеся до фінішу.

-Сформуйте звичку вести щоденник цілей. Прописування своїх цілей допомагає слідкувати за прогресом і більш відповідально ставитися до завдань.

-Знайдіть однодумців. Якщо вам важко розпочати самостійно рухатися до своїх цілей, домовтесь із знайомими, друзями, коханою людиною, щоб мотивувати й підтримувати одне одного на шляху до досягнення мети.

 

Джерело: https://t.me/psy_support

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Комплекс рятівника: коли бажання допомогти шкодить

Вебінар "Рухові активності для дітей із ООП, які можна реалізувати під час перебування в укритті"

Онлайн-курс «Діалоги без тривоги»